Всі дати
Рік : 2016 2017

Новини 1-1 ( всього знайдено : 1 )

Вітаємо Юлію Халемендик із захистом кандидатської дисертації!

2017-04-29 12:14:00 ... 2017-05-29 14:12:00

Колектив Запорізького національного університету вітає викладача кафедри іноземних мов професійного спрямування Халемендик Юлію Євгенівну з успішним захистом дисертації «Розвиток міжкультурної професійної компетентності майбутніх магістрів педагогіки вищої школи в умовах неформальної освіти» на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук зі спеціальності 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти.
Захист відбувся 29 квітня 2017 року на засіданні спеціалізованої вченої ради К 18.053.01 у Мелітопольському державному педагогічному університеті імені Богдана Хмельницького. Робота виконана в Інституті педагогічної освіти і освіти дорослих Національної академії педагогічних наук України, м. Київ.
Науковий керівник: Волярська Олена Станіславівна – доктор педагогічних наук, доцент, провідний науковий співробітник відділу андрагогіки Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих Національної академії педагогічних наук України.
Бажаємо подальших успіхів і досягнень!

Сторінки : [1]